Kolejna wygrana !

Mecz odbył się w niedzielę o godzinie 13:00.

Na początku mamy wyrównaną walkę między obiema drużynami w środku pola. W 3 minucie mamy pierwszą akcję strzelecką, niestety tego nie wykorzystujemy. Już w 8 minucie mamy pierwszy rzut rożny w tym meczy, lecz nie ma z tego akcji godnej opisania. Dwie minuty później ładne podanie Łukasza Końki do Dawida Skrzypczyka ten podaje do Adriana Wójcika niestety ten posyła piłkę ponad bramką. 14 minuta gry, tracimy bramkę, goście prowadzą 0:1. Chwilę po rozpoczęciu gospodarze idą z akcją i Marcin Cichoń strzela bramkę wyrównującą, mamy 1:1. Dwie minuty później Mariusz Ilnicki idzie prawą stroną ładną akcją, wrzuca do środka, jednak tam nie ma kto wykończyć akcję. Dopiero w 20 minucie goście mają swój pierwszy rzut rożny. 22 minuta gry, akcja w polu karnym gości, zawodnik Rozmierzy zagrywa ręką i sędzia gwiżdże karnego. Do piłki podchodzi Łukasz Końka, koncentruje się, bierze rozbieg i…. strzela, bramkarz bez szans, prowadzimy 2:1. W 25 minucie gry mamy wolny, do piłki podchodzi Marcin Cichoń, nie wiadomo czy był to strzał czy była to wrzutka aczkolwiek piłka leci obok bramki. Kolejna akcja rozegrana zostaje dopiero w 35 minucie, tym razem niestety Adrian Wójcik poślizgnął się na piłce i bramkarz ją łapie. Ostatnia akcja I płowy, Mariusz Ilnicki podaję piłkę do Dawida Skrzypczyka lecz sędzia gwiżdże spalonego.

Do szatni schodzimy z wynikiem 2:1 dla gospodarzy.
Na murawę wracamy w tym samym składzie.

W pierwszych minutach nic się nie dzieje. W 49 minucie mamy faul na Adrianie Wójciku, sędzia korzysta z przywileju korzyści i Mariusz Ilnicki idzie z akcją, podaję do Arkadiusza Kornafla, który to strzela z główki prosto w bramkarza. Chwilę później Marcin Cichoń idzie akcją z prawej strony, podaje do Arka, lecz tuż przed jego strzałem piłka się odbija i na nasze nieszczęście Arek przestrzela bramkę z 1 metra. W 56 minucie Dawid Skrzypczyk strzela na 3:1. Już w 63 minucie goście odpowiadają strzałem, który niestety ląduje w siatce, mamy 3:2. Trzy minuty później Arkadiusz strzela wysoko nad bramką. W 71 minucie nasz trener Robert Cichoń zostaje zmuszony do zmiany bramkarza, boisko opuszcza z bólem kolana zawodnik z numerem 1 Celes Tomasz a w jego miejsce wchodzi grający z numerem 12 Zarębski Michał. Dwie minuty później mamy wolny, około 30 metrów do bramki gości, do piłki podchodzi Dawid Skrzypczyk, uderza i piłka leci idealnie w okienko podwyższając wynik na 4:2. Chwilę później Mariusz Ilnicki idzie z akcją aczkolwiek nie zostaje to zakończone bramką. Już w 77 minucie Adrian Wójcik jako kolejny zawodnik wpisuje się na listę strzelców, prowadzimy 5:2. W 82 minucie trener Robert decyduję się na zmianę, boisko opuszcza zawodnik z numerem 14 Świerzy Tomasz a w jego miejsce wchodzi zawodnik z numerem 6 Jarosz Mirosław. W 85 minucie Arkadiusz Kornafel strzela bramkę na 6:2. Dwie minuty później Arkadiusz idzie z ładną akcją niestety piłka leci obok bramki.

Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla gospodarzy. Trzeba zaznaczyć iż był to kolejny mecz z rzędu, w którym żaden zawodnik „Orła” nie dostał żółtej kartki.