Seniorzy po raz kolejny pokazują klasę wysokiego zwycięstwa.

Mecz odbył się w sobotę o godzinie 13, trzeba zaznaczyć, że drużyna gospodarzy grała jedynie 10 zawodnikami.

Nasza drużyny pojechała na mecz z bojowym nastawieniem wysokiej wygranej, tak też się stało.

Od pierwszych minut to my przeważamy, gramy po raz kolejny przepiękną piłkę. Mamy 4 minutę gry, Mariusz Ilnicki próbuje strzelać z daleka, niestety źle trafia w piłkę i leci prosto w ręce bramkarza, nie wiadomo jakim cudem bramkarz tego nie łapie i piłka wpada do siatki i nasze Orły prowadzą 0:1. W 7 minucie Adrian Wójcik próbuje uderzyć niestety piłka leci wysoko ponad bramką. Dwie minuty później podobna sytuacja do tej w której strzeliliśmy pierwszą bramkę, ten sam zawodnik w tym samym miejscu uderza, lecz tym razem trafia dobrze w piłkę a ta leci wysoko ponad poprzeczką. 11 minuta gry, Marcin Cichoń ma sytuację sam na sam z bramkarzem, niestety kąt do oddania strzału jest bardzo mały przez co nie wykorzystuje sytuacji. W 13 minucie mamy pierwszy rzut rożny, do piłki podchodzi Łukasz Końka, wrzuca prosto na Adama Sosnowskiego lecz piłka leci wysoko ponad bramką. Mamy 18 minutę gry, Mariusz Ilnicki próbuje strzelać bardzo ładną i mocną piłkę po ziemi na nasz nieszczęście bramkarz to łapie. Pierwszy wolny w tym meczu przypada dla drużny gości i jest on dopiero w 27 minucie, do piłki podchodzi Łukasz Końka, oddaje strzał w stronę bramki jednakże piłka mija bramkę z prawej strony. W 31 minucie Marcin Cichoń ładnie podaje do Arkadiusza Kornafla i ten strzela na pustą bramkę, prowadzimy 0:2. Minutę później drużyna gospodarzy oddaje pierwszy strzał w stronę naszego bramkarza, aczkolwiek trzeba dodać że piłka nie kierowała się w światło bramki tylko obok słupka. 34 minuta gry, Arkadiusz z 5 metrów robi wślizg do piłki niestety bramkarz robi to samo i łapie piłkę. Trzy minuty później, Arkadiusz ma sytuację sam na sam, jednak nie zostaje ona wykorzystana. Mamy 42 minutę gry, Marcin Cichoń idealnie podaję piłkę w pole karne lecz nie ma tam nikogo z naszych zawodników aby wykończyć sytuację. Chwilę przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę Łukasz Końka strzela brameczkę na 0:3.

Na drugą połowę wychodzimy bez zmian.

Już w 48 minucie mamy dobrą sytuację do strzelenia jeszcze jednej bramki, jednakże Adrian Wójcik uderza z woleja ponad bramką. Chwilę później Adrian znów próbuje lecz tym razem bramkarz wybija. W 54 minucie mamy kolejny rożny dla nas, do piłki podchodzi Łukasz Końka, wrzuca, tam po raz kolejny w odpowiednim miejscu stoi Adam Sosnowski niestety piłka mija bramkę. Mamy 61 minutę, Mariusz Ilnicki robi tak zwany „rajd” przez połowę boiska następnie kiwa prawie całą obronę gospodarzy, podaję piękną piłkę do Adriana Wójcika, który to wykorzystuje i strzela bramkę na 0:4. Zanim Szymiszów rozpocznie dalszą grę nasz trener Robert Cichoń postanawia zrobić podwójną zmianę. Boisko opuszcza zawodnik z numerem 6 Jarosz Mirosław a w jego miejsce wchodzi z numerem 55 Piotr Kunce, kolejnym zawodnikiem opuszczającym pole gry jest gracz z numerem 21 Arkadiusz Kornafel w „jego” miejsce wchodzi z numerem 12 Michał Zarębski, który kieruję się do bramki a na atak idzie dotychczasowy bramkarz Tomasz Celes. W 65 minucie Tomasz Celes oddaję swój pierwszy strzał na bramkę gospodarzy, aczkolwiek nie ma z tego bramki. Mamy 70 minutę gry, lekkie zamieszanie w polu karnym, ktoś strzela, piłka wraca i Marcin Cichoń dobija, piłka wpada do siatki podwyższając wynik na 0:5. Trzy minuty później z akcją idą Adrian Wójcik oraz Tomasz Celes, wymieniają się podaniami w końcu Tomasz Celes decyduje się na strzał, bramkarz po raz 6 w tym meczu wyciąga piłkę z siatki. Po kolejnych 3 minutach, kolejny raz Tomasz Celes wpisuję się na listę strzelców dzisiejszego meczu. W 80 minucie Tomasz Celes strzela hat tricka niestety sędzia dopatrzył się spalonego i bramka nie zostaje uznana. Dwie minuty przed końcem gry Mariusz Ilnicki po raz kolejny próbuje pokonać bramkarza lecz ten stoi na swoim miejscu i broni. Dosłownie w ostatniej minucie swojego pierwszego gola dla kadry seniorskiej strzela Piotr Kunce. Mecz kończy się wynikiem 0:8 dla gości.

Gratulujemy pięknego zwycięstwa i życzymy kolejnych wygranych w tak pięknym stylu.