Przepiękna wygrana seniorów

Już od pierwszych minut atakujemy, co skutkuje ładną brameczką zaraz w 2 minucie. Adrian Wójcik ładnie przerzuca piłkę nad bramkarze, otwierając wynik meczu. Dopiero w 7 minucie mamy kolejną akcję godną opisania. Idealne dośrodkowanie w pole karne gdzie na piłkę czeka nasz napastnik Arkadiusz Kornafel, niestety jest on kilka centymetrów za niski i nie łapie piłki. Goście do swojej pierwszej akcji zagrażającej naszemu bramkarzowi musieli czekać aż 10 minut, na całe szczęście nasz bramkarz jest na posterunku i wybija piłkę. Trzeba przyznać naszym chłopakom że wyjątkowo ładnie grali podaniami. W 19 minucie mamy kolejną akcję, niestety zostaje ona nie celnie zakończona przez Adriana Wójcika. Kolejna akcja w 22 minucie, można powiedzieć że sytuacja 100% niestety nasz napastnik Arek tego nie wykorzystuje. Trzy minuty później mamy wolny, do piłki podchodzi Marin Cichoń, jego strzał jest mocy, ładny i precyzyjny, lecz prosto w ich bramkarza. Już w 34 minucie mamy ładną akcję prawą stroną i Arkadiusz Kornafel wykorzystuje swoją szansę i strzela bramkę, podwyższając wynik na 2:0 dla gospodarzy. Chwilę po rozpoczęciu przez gości, gospodarze znów są przy piłce tym razem akcja idzie lewą stroną, Marcin Cichoń próbuje strzelać z daleka, lecz bramkarz broni. W 42 minucie Adrian Wójcik przechodzi z piłką przez prawie całą połowę od gości, dośrodkowuje piłkę do stojącego już na swoim miejscu Arka, niestety piłka zostaje wybita przez obrońcę. Adrian się nie poddaję i jeszcze dobija, niestety piłka leci obok bramki. Dwie minuty później Mariusz Ilnicki ładnie dośrodkowuje do Arkadiusza Kornafla, który uderza głową, lecz piłka poleciała obok bramki.

Pierwsza poło kończy się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Po przerwie na boisko obie drużyny wchodzą bez zmian.

Drugą połowę rozpoczynają goście. Przez pierwsze 5 minut nie dzieje się nic godnego opisanie. W 50 minucie Adrian i Arkadiusz wymieniają się przepięknymi podaniami, w końcu Adrian postanawia wykończyć tą akcję lecz bramkarz to „wyciąga”. Dwie minuty później jest wolny dla nas, do piłki podchodzi Marcin Cichoń, niestety wolny nie zostaje wykorzystany. Mamy chwilę przerwy w grze i trener Robert Cichoń decyduję się na pierwszą zmianę. W 52 minucie boisko opuszcza zawodnik z numerem 13 Marcin Cichoń a w jego miejsce wchodzi gracz z numerem 8 Aleksander Wyżgoł. Już w 56 minucie mamy kolejną akcję naszych zawodników, Łukasz Końka zagrywa przepiękną piłkę do Mariusza Ilnickiego, który niestety posyła piłkę obok bramki. W 59 minucie jest rożny dla nas, robi się zamieszanie w polu karnym gości i piłkę uderza Adrian Wójcik, niestety trafia w słupek, piłka leci jeszcze pod nogi naszego stoper Adama Sosnowskiego który piłkę posyła wysoko nad bramką. Dwie minuty później Jerzy Kunce ładnie podaje do Dawida Skrzypczyka lecz ten strzela minimalnie obok bramki. W 65 minucie piłka leci po raz kolejny w tym meczu minimalnie obok bramki, tym razem strzelał Adrian Wójcik. Minutę później koleją już w tym meczu sytuacje 100% ma nasz napastnik Arkadiusz, niestety po raz kolejny tego nie wykorzystuje. Dopiero w 76 minucie goście mają akcję godną do napisania, ładny strzał na zakończenie na szczęście nasz bramkarz stoi tam gdzie powinien i broni bez najmniejszego problemu. Chwilę później nasi zawodnicy wychodzą z akcją, którą Adrian Wójcik kończy drugą swoją bramką w tym meczu. Prowadzimy 3:0 a do końca meczu pozostaję 13 minut. W 80 minucie Jerzy ładnie dośrodkowuje do wbiegającego Adrian, piłka wcześniej zostaje dotknięta przez Arka i leci obok bramki. Po tej akcji trener decyduje się na podwójną zmianę. Pole gry opuszcza zawodnik z numerem 22 Jerzy Kunce na jego miejsce wchodzi jego brat grający z numerem 55 Piotr Kunce, drugim zawodnikiem opuszczającym boisko jest gracz z numerem 5 Łukasz Końka a w jego miejsce wchodzi gracz z numerem 6 Mirosław Jarosz. Cztery minuty później kolejna zmiana, boisko opuszcza bramkarz z numerem 1 Tomasz Celes a w jego miejsce wchodzi z numerem 12 Michał Zarębski. Minutę później ładne dośrodkowanie do Arka, ten przytrzymuję piłkę i rozgląda się za kolegami, dostrzega wbiegającego Mariusza Ilnickiego, podaje mu i tak oto Mariusz strzela ładnie po ziemi swoją drugą bramkę w barwach naszego klubu. Trzy minuty później mamy rożny dla nas, do piłki podchodzi Dawid Skrzypczyk, wrzuca piłkę idealnie na głowę Patryka Zgraji, który trafia do siatki ustawiając wynik na 5:0. Do końca meczu już nic się nie dzieje.

Gratulujemy naszym chłopakom pięknego zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów.

Powiązana galeria: