ZIMNA WÓDKA

Zimna Wódka na Youtube ....może my jako jedyny klub w B klasie zaczniemy zamieszczać skróty własnych spotkań na stronie . W planach są internetowe relacje live z meczy Mokrych Łan , oraz wiele nowych ciekawych nowości ...

A teraz chwilkę o naszym jutrzejszym przeciwniku .

Zimna Wódka zajmuje 8 miejsce w tabeli z 11 punktową zdobyczą . Drużyna przyjezdna gra systemem 1-4-4-2 i dość często stara się wysoko atakować i strzela jak na B klasowe rozgrywki dość pokazną ilość bramek , niestety zapominając nieraz o grze defensywnej co pokazuje ilość goli straconych . Po ostatniej dość dotkliwej porażce z rezerwami Piotrówki na pewno goście jutrzejszego spotkania będą chcieli na naszym boisku powalczyć o 3 punkty zmazując blamaż z przed tygodnia. Przeciwnik jak najbardziej w zasięgu naszej drużyny jeśli tylko miejscowi wyjdą bez lekceważenia i zaczną stanowić kolektyw na boisku co pokazali w ostatnim spotkaniu . Zimna Wódka nie jest łatwym przeciwnikiem ponieważ w swoim chaotycznym systemie gry nie raz znajdowali metodę na zwycięstwo , Jak na typowego przedstawiciela B klasy indywidualnych  mocnych punktów brak  , ale siłą w tych rozgrywkach często jest jedność zespołu i chęć pokonania wyżej notowanego przeciwnika . Goście w tych rozgrywkach ani razu nie schodzili w glorii chwały z boisk gospodarzy , a jedynie łapiąc 2 razy remis skomasowaną obroną , co na pewno nie ułatwia gry przeciwnikowi który chce szybko i bez pomysłu zdobyć prowadzenie . Jutro kibice powinni zobaczyć ciekawy mecz i wyższość własnych ulubieńców nie tylko widoczną w tabeli ale również na boisku , ale czy tak będzie to zweryfikuje boisko .

Wszystkich serdecznie zapraszamy jutro o godzinie 13.30 .